StuAlarm.cz


Přidat stránku k oblíbeným

objednávky 

Zboží se objednává prostřednictvím ESHOPU, kde je k dispozici kompletní nabídka sortimentu včetně aktuálních cen a stavu skladu. V případě nedostupnosti internetu je možné zboží objednávat faxem či telefonicky dle aktuální tištěné verze dealerského ceníku. Veškeré novinky a změny cen jsou ON-LINE zobrazeny v ESHOPU. 

První nákup u nově registrovaného odběratele se musí skládat z nejméně 5-ti skladových položek a jeho hodnota musí přesahovat bez DPH a dopravy 1.000 Kč

  •  Všechny objednávky provedené jiným způsobem než prostřednictvím ESHOPU musí být maximálně srozumitelné a čitelné, aby se zamezilo jakémukoliv nedorozumění při jejich plnění.
  • Každá objednávka musí obsahovat informace o odběrateli, tzn. obchodní název a IČO, popř. DIČ nebo námi přidělené registrační číslo odběratele. Dále je nutné sdělit jméno a telefon osoby, která zboží objednává. K objednání faxem je možné použít formulář objednávky na str. 168 tištěného ceníku nebo si jej můžete stáhnout Objednávkový formulář pdf, Objednávkový formulář doc.
  • Veškeré zboží musí být objednáno dle objednacího kódu uvedeného ceníku! Vzhledem k vysokému počtu skladových položek je obvykle velice obtížné správně určit druh požadovaného zboží bez kódového označení. Objednávky bez udaných obj. kódů a to učiněné písemně, telefonicky i osobně v prodejně, nejsme bohužel schopni z kapacitních důvodů vyřizovat.
  • Každá přijatá objednávka je ihned vyfakturována a vybavena doklady k expedici. Z technických důvodů již není možné přijatou objednávku dále rozšiřovat, proto doporučujeme objednávat pouze 1 x denně. Při doobjednání bude vystavena stejně jako u nové objednávky další samostatná faktura včetně expedičních nákladů (poštovného) a zboží bude odesláno v samostatné zásilce.
  • Pokud zboží není na skladě je dohodnut náhradní termín dodání. V případě zájmu odběratele je tato objednávka evidována v našem systému. Evidenci nevyřízených objednávek můžete ON-LINE sledovat prostřednictvím ESHOPU. Jakmile zboží dorazí na sklad, budete telefonicky vyrozuměni o možnosti dodání zboží.
  • Při objednání zboží dodávaného pouze na objednávku (např. některé druhy elektrického stahování oken), je nutné současně s objednáním zastal písemnou objednávku faxem nebo e-mailem a zaplatit zálohu na zboží ve výši 100% z ceny zboží. Na toto zboží budete upozorněni při objednání.

 

Vyhledavani 

  

logo - dekra

Počet položek:
5 093  
Hodnota:
41 387 578,- Kč 

2009 www.stualarm.cz, All rights reserved, STUALARM IMPORT, s.r.o., Na Křivce 30, 101 00 Praha 10, Czech Republic (EU)
tel.: +420 272 773 334-6, fax: +420 272 774 477