StuAlarm.cz


Přidat stránku k oblíbeným

registrace 

Nová registrace

Firma STUALARM IMPORT, s.r.o. jako výrobce, dovozce a distributor auto-elektro příslušenství obchoduje pouze s registrovanými obchodními partnery. Zaregistrovat se může každá firma (právnická nebo fyzická osoba) vlastnící živnostenský list a prokazatelně podnikající v oblasti prodeje a instalace autopříslušenství, GSM aplikací případně elektroniky.  
Standardními obchodními partnery jsou např. importéři a výrobci vozidel, autosalony, autoservisy, autoopravny, montážní dílny, prodejny autopříslušenství a GSM aplikací.
 
Pokud vlastníte pouze univerzální živnostenské oprávnění např. na nákup a prodej, velkoobchod…, je třeba činnost v oboru prokázat některým z níže uvedených způsobů:
  • www.prezentací
  • ceníkem
  • propagačními materiály
  • reklamou
  • vizitkou
  • fotografií provozovny
Před registrací si prosím přečtěte v sekci Velkoobchod odstavc Obchodní podmínky.
 
 

 

Noví odběratelé se mohou registrovat v odkazu Nová registrace, nebo v případě nedostupnosti internetu je možné poslat faxem písemnou žádost o registraci s následujícími údaji:

 
Název firmy, IČO, DIČ, fakturační adresa, expediční adresa, kontaktní osoba, telefon, e-mail, popřípadě webové stránky.

 
Po obdržení a prověření vyplněných údajů je novému odběrateli oznámeno registrační číslo (číslo klienta) a poskytnuty přístupové kódy do dealerské části webové prezentace. Následně jsou poštou nebo osobně předány veškeré aktuální prodejní materiály, katalogy – ceníky atd.

Vyhledavani 

  

logo - dekra

Počet položek:
5 093  
Hodnota:
41 387 578,- Kč 

2009 www.stualarm.cz, All rights reserved, STUALARM IMPORT, s.r.o., Na Křivce 30, 101 00 Praha 10, Czech Republic (EU)
tel.: +420 272 773 334-6, fax: +420 272 774 477