STUALARM IMPORT, s.r.o / Katalog / CAR AUDIO / USB/AUX/BLUETOOTH adapt. / USB adaptéry Yatour / YATOUR - ovládání USB zařízení OEM rádiem Honda Goldwing
Kategorie
Maloobchod
Mapa ČR

YATOUR - ovládání USB zařízení OEM rádiem Honda Goldwing

Kód 55xcho003
Doporučená cena s DPH 2 168
Dostupnost 3 ks

      Vytisknout

 

YATOUR (Autolink) - adaptér pro připojení USB Flash paměti a SD karty k OEM autorádiím a navigacím v motocyklech Honda Goldwing.

 

Adaptér umožňuje výběr a přehrávání hudebních souborů uložených v přenosné paměti prostřednictvím OEM autorádia. USB zařízení nebo SD karta se po připojení ovládá jako běžný CD měnič a umožňuje pohyb jak po adresářích USB zařízení, tak po jednotlivých skladbách. Podporuje jakékoliv mass storage USB zařízení se soubory formátu MP3/WMA. Adaptér je zároveň vybaven 3,5 mm jack konektorem, který lze využít k připojení dalšího zvukového zařízení (propojovací kabel Jack je přiložen). Přenosná Flash paměť není součástí dodávky.

 

Adaptér je ideální alternativou místo originálního CD měniče! Adaptér nelze použít se současně instalovaným originálním CD měničem.

 

Poznámky

Na 2005 a starších GL1800s stisknutím tlačítka A.SEL (RPT/RDM) (nebo UM1 u Evropských modelů) při přehrávání MP3 zařízení jako CD Changer může dojít k zablokování audio systému. Toto je vada software rádia na modelech 2005 a starších GoldWing a jediná možnost je poté odpojit baterii motocyklu, nebo vyjmout pojistku audiosystému. Toto se nestává u modelů 2006 a novějších.

Funkce Shuffle or Random není podporována, pouze FOLDER +/- a TRACK +/-.

Rádia s navigací vyžadují extra hardware pro správné zobrazení čísel adresářů a skladeb.

 

Podrobná kompatibilita

Honda Goldwing GL1800 Standard 2001-2005 (max 6 adresářů, max 54souborů/adresář)

Honda Goldwing GL1800 Premium Audio 2006-2010 (mimo XM nebo GPS NAV) (max 10 adresářů, max 99souborů/adresář),

Honda Goldwing GL1800 Navigace a Airbag modely 2006-2010 (USA verze mimo XM) (max 6 adresářů, max 54souborů/adresář, nezobrazuje na displeji informace o disku/skladbě),

Honda Goldwing GL1800 modely vybavené XM and GPS NAV 2009-2010 max 6 adresářů, max 54souborů/adresář, nezobrazuje na displeji informace o disku/skladbě).

Vhodné pro vozy:
Honda Gold Wing GL 1800

Doporučit produkt YATOUR - ovládání USB zařízení OEM rádiem Honda Goldwing

Vaše jméno:
* Váš e-mail:
 
Jméno příjemce:
* E-mail příjemce:

Vzkaz pro příjemce:

Ke vzkazu bude připojen název zboží a odkaz na detail zboží


* Opište kód z obrázku:

* Údaje takto označené jsou povinné a je třeba je vždy vyplnit.

Diskuse

Diskuze k produktu slouží především k předávání Vašich názorů a zkušeností s výrobkem a jeho instalací do jednotlivých typů vozidel.

Aby nedocházelo k poskytování zavádějících informací, každý nový příspěvek je před zobrazením na E-SHOPU editován a doplňován naším technickým oddělením. Odpovědi a nové příspěvky se tedy budou zobrazovat pouze v pracovní dny mezi 8.30-17 hodinou. Jelikož objektivita příspěvků vzhledem k vysoké technické, HW i SW náročnosti vozidel není 100%, nezodpovídáme za případné škody vzniklé z aplikace rad a příspěvků této diskuze!!!

Pokud budete vkládat svoje příspěvky jako „host“, nebude Vám zaslán e-mail s odpovědí ani informace o nových komentářích.

Upozorňujeme všechny účastníky diskuze, že příspěvky obsahující vulgární výrazy, reklamu na konkurenci, či inzerci na prodej či montáž vlastních komponent budou smazány. Prosíme, pište příspěvky k tématu, aby byla diskuze přínosná i ostatním.

 

Kontakty

STUALARM IMPORT, s.r.o.
Na Křivce 30
101 00 Praha 10

tel. +420 272 773 334-6
fax +420 272 774 477

Maloobchod

Mapa ČR
© STUALARM IMPORT, s.r.o
Provozováno na systému MajorShop
Filtrace dle automobilu