STUALARM IMPORT, s.r.o / Katalog / CAR AUDIO / USB/AUX/BLUETOOTH adapt. / AUX/JACK/RCA univerzální / Adaptér Bluetooth A2DP+USB+JACK+mikrofon
Kategorie
Maloobchod
Mapa ČR

Adaptér Bluetooth A2DP+USB+JACK+mikrofon

Kód 55btav03
Doporučená cena s DPH 1 762
Dostupnost 1 ks

      Vytisknout

 

Bluetooth adaptér - slouží pro bezdrátový přenos hudby ve formátu A2DP např. z Vašeho mobilního telefonu s připojením přímo do AUX autorádia.konektorem. Bluetooth lze využívat v režimu A2DP pro přehrávání hudby a zároveň umožňuje využití v režimu handsfree sady - součástí balení je i mikrofon. USB zařízení se po připojení ovládá jako běžný USB přehrávač a umožňuje pohyb po jednotlivých skladbách. Podporuje jakékoliv mass storage USB zařízení se soubory formátu MP3/WMA. Adaptér je zároveň vybaven 3,5 mm JACK konektorem, který lze využít k připojení dalšího zvukového zařízení. Přenosná Flash paměť není součástí dodávky.

 

Technické parametry

- napájecí napětí: 12 V

- proudový odběr: max. 25 mA

- verze Bluetooth: 2.1

- dosah: min. 5 m

- velikost paměťového média je omezena 8 GB (doporučujeme do 4 GB, některé novější paměti nemusí fungovat)

Doporučit produkt Adaptér Bluetooth A2DP+USB+JACK+mikrofon

Vaše jméno:
* Váš e-mail:
 
Jméno příjemce:
* E-mail příjemce:

Vzkaz pro příjemce:

Ke vzkazu bude připojen název zboží a odkaz na detail zboží


* Opište kód z obrázku:

* Údaje takto označené jsou povinné a je třeba je vždy vyplnit.

Diskuse

Diskuze k produktu slouží především k předávání Vašich názorů a zkušeností s výrobkem a jeho instalací do jednotlivých typů vozidel.

Aby nedocházelo k poskytování zavádějících informací, každý nový příspěvek je před zobrazením na E-SHOPU editován a doplňován naším technickým oddělením. Odpovědi a nové příspěvky se tedy budou zobrazovat pouze v pracovní dny mezi 8.30-17 hodinou. Jelikož objektivita příspěvků vzhledem k vysoké technické, HW i SW náročnosti vozidel není 100%, nezodpovídáme za případné škody vzniklé z aplikace rad a příspěvků této diskuze!!!

Pokud budete vkládat svoje příspěvky jako „host“, nebude Vám zaslán e-mail s odpovědí ani informace o nových komentářích.

Upozorňujeme všechny účastníky diskuze, že příspěvky obsahující vulgární výrazy, reklamu na konkurenci, či inzerci na prodej či montáž vlastních komponent budou smazány. Prosíme, pište příspěvky k tématu, aby byla diskuze přínosná i ostatním.

 

Kontakty

STUALARM IMPORT, s.r.o.
Na Křivce 30
101 00 Praha 10

tel. +420 272 773 334-6
fax +420 272 774 477

Maloobchod

Mapa ČR
© STUALARM IMPORT, s.r.o
Provozováno na systému MajorShop
Filtrace dle automobilu