STUALARM IMPORT, s.r.o / Katalog / OSTATNÍ, NEZAŘAZENÉ / Výprodej vzorků / Mikado200 miniaturní DVB-T digitální tuner + 2 vnitřní prutové antény
Kategorie
Maloobchod
Mapa ČR

Mikado200 miniaturní DVB-T digitální tuner + 2 vnitřní prutové antény

Kód VZ07
Doporučená cena s DPH 1 379
Dostupnost 1 ks

      Vytisknout

 

Nové zboží - vzorek.

 

TV tuner pro příjem digitálního televizního vysílání DVB-T. Tento model je shodný s tunerem 80543, pouze není vybaven AV vstupy pro další zařízení. Tuner je vybaven grafickým menu v českém jazyce! Zařízení je určeno pro montáž do vozidel s palubním napětím 12 V. Díky dvěma vestavěným tunerům dokáže bez problému přijímat signál digitální televize i za jízdy v rychlosti až 230 km/h. Podporuje funkce Auto scanning, EPG, Channel preview, Music channel, Teletext. Vynikající kvalita AV výstupu a odolnost proti rušení na napájení. Součástí dodávky je dálkový ovladač, externí infračervený snímač, 2 ks vnitřní aktivní prutové antény a připojovací kabeláž.

Tuner je vybaven automatickou detekcí typu připojené antény (pasivní-aktivní), z tohoto důvodu je nutné nejprve připojit antény a poté napájení tuneru.

 

Základní vlastnosti:

- napájecí napětí 12V, spotřeba 2,5 W

- 1x AV výstup cinch

- 2x anténní vstup - F konektor

- napájení antén po koaxiálním kabelu (automatická detekce typu připojené antény)

- menu v českém jazyce

- rozměry 75x135x26 mm

- hmotnost 300 g

- pracovní teplota od -30 C do 70 C

*Technické specifikace a obrázky jsou převzaty od výrobce a mají výhradně informativní charakter!

Doporučit produkt Mikado200 miniaturní DVB-T digitální tuner + 2 vnitřní prutové antény

Vaše jméno:
* Váš e-mail:
 
Jméno příjemce:
* E-mail příjemce:

Vzkaz pro příjemce:

Ke vzkazu bude připojen název zboží a odkaz na detail zboží


* Opište kód z obrázku:

* Údaje takto označené jsou povinné a je třeba je vždy vyplnit.

Diskuse

Diskuze k produktu slouží především k předávání Vašich názorů a zkušeností s výrobkem a jeho instalací do jednotlivých typů vozidel.

Aby nedocházelo k poskytování zavádějících informací, každý nový příspěvek je před zobrazením na E-SHOPU editován a doplňován naším technickým oddělením. Odpovědi a nové příspěvky se tedy budou zobrazovat pouze v pracovní dny mezi 8.30-17 hodinou. Jelikož objektivita příspěvků vzhledem k vysoké technické, HW i SW náročnosti vozidel není 100%, nezodpovídáme za případné škody vzniklé z aplikace rad a příspěvků této diskuze!!!

Pokud budete vkládat svoje příspěvky jako „host“, nebude Vám zaslán e-mail s odpovědí ani informace o nových komentářích.

Upozorňujeme všechny účastníky diskuze, že příspěvky obsahující vulgární výrazy, reklamu na konkurenci, či inzerci na prodej či montáž vlastních komponent budou smazány. Prosíme, pište příspěvky k tématu, aby byla diskuze přínosná i ostatním.

 

Kontakty

STUALARM IMPORT, s.r.o.
Na Křivce 30
101 00 Praha 10

tel. +420 272 773 334-6
fax +420 272 774 477

Maloobchod

Mapa ČR
© STUALARM IMPORT, s.r.o
Provozováno na systému MajorShop
Filtrace dle automobilu