STUALARM IMPORT, s.r.o / Katalog / OSTATNÍ, NEZAŘAZENÉ / Výprodej vzorků / Bezdrátový analogový set Monitor 7" + kamera v SPZ
Kategorie
Maloobchod
Mapa ČR

Bezdrátový analogový set Monitor 7" + kamera v SPZ

Kód: VZ11
Doporučená cena s DPH: 3 165
Dostupnost: 1 ks

      Vytisknout

 

Nové zboží LCD monitor 7" s vysokým rozlišením s bezdrátovým přenosem signálu z kamery. - možnost nastavení horizontálního, vertikálního i zrcadlového zobrazení - automatické podsvícení tlačítek - dálkové ovládání - podporuje formáty PAL/NTSC - 4x bezdrátový vstup, 1x drátový AV vstup čelní - 1x AV výstup - napájecí napětí 12-32V - vestavěný reproduktor s ovládáním hlasitosti (přenáší i zvuk z kamery) - automatické vypnutí při ztrátě signálu - pracovní frekvence 2400-2483MHz - dosah 25m - držák na palubní desku + odnímatelný kšilt proti oslnění Bezdrátová kamera CMOS s IR světlem v podložce pod SPZ. Hlavní výhoda tohoto systému spočívá ve velmi jednoduché a nenápadné montáži. Každá kamera má udán přenosový kanál 3 pro možnost připojení až 4 kamer k monitoru Technické údaje: - napájecí napětí 12V - pracovní teplota -30 - +80C - kamera 1/4" CMOS,640x480pixelů, úhel záběru 180st. - IR přisvětlení 3-5m UPOZORNĚNÍ Pro připojení na napětí 24V nutno použít AC Adaptér SVW520 *Technické specifikace a obrázky jsou převzaty od výrobce a mají výhradně informativní charakter!

Doporučit produkt Bezdrátový analogový set Monitor 7" + kamera v SPZ

Vaše jméno:
* Váš e-mail:
 
Jméno příjemce:
* E-mail příjemce:

Vzkaz pro příjemce:

Ke vzkazu bude připojen název zboží a odkaz na detail zboží


* Opište kód z obrázku:

* Údaje takto označené jsou povinné a je třeba je vždy vyplnit.

Diskuse

Diskuze k produktu slouží především k předávání Vašich názorů a zkušeností s výrobkem a jeho instalací do jednotlivých typů vozidel.

Aby nedocházelo k poskytování zavádějících informací, každý nový příspěvek je před zobrazením na E-SHOPU editován a doplňován naším technickým oddělením. Odpovědi a nové příspěvky se tedy budou zobrazovat pouze v pracovní dny mezi 8.30-17 hodinou. Jelikož objektivita příspěvků vzhledem k vysoké technické, HW i SW náročnosti vozidel není 100%, nezodpovídáme za případné škody vzniklé z aplikace rad a příspěvků této diskuze!!!

Pokud budete vkládat svoje příspěvky jako „host“, nebude Vám zaslán e-mail s odpovědí ani informace o nových komentářích.

Upozorňujeme všechny účastníky diskuze, že příspěvky obsahující vulgární výrazy, reklamu na konkurenci, či inzerci na prodej či montáž vlastních komponent budou smazány. Prosíme, pište příspěvky k tématu, aby byla diskuze přínosná i ostatním.

 

Kontakty

STUALARM IMPORT, s.r.o.
Na Křivce 30
101 00 Praha 10

tel. +420 272 773 334-6
fax +420 272 774 477

Maloobchod

Mapa ČR
© STUALARM IMPORT, s.r.o
Provozováno na systému MajorShop
Filtrace dle automobilu