STUALARM IMPORT, s.r.o / Katalog / CAR GSM / Montážní příslušenství / MUTE moduly pro repro / Adaptér do telefonního vstupu autorádia pro Ford Mondeo 2004-2006
Kategorie
Maloobchod
Mapa ČR

Adaptér do telefonního vstupu autorádia pro Ford Mondeo 2004-2006

Kód 06-125
Doporučená cena s DPH 113
Dostupnost 8 ks + do 100 ks ext.

      Vytisknout

 

Kabeláž k propojení HF sady s OEM autorádiem v nových vozech FORD vybavených konektorem MOST - ! Pozor - nepasuje do nových vozidel s navigací Blaupunkt.

Adaptér umožňuje využití audio vstupu OEM autorádia ve vozech FORD s MOST konektorem a dosáhnout tak maximální kvality reprodukce zvuku z HF sady.

Při hovoru se autorádio automaticky přepne (pokud je vypnuté tak se zapne) do režimu telefonu. Zvuk z HF sady je poté reprodukován zabudovanými reproduktory a navíc je možné hlasitost regulovat ovládacími prvky autorádia.

 

Osazení vstupu: konektor A (černý) pin č. 1 - tel in +, pin č. 7 - tel in -, pin č. 5 - MUTE.

Nejde použít na navigaci Ford Mondeo (Blaupunkt),nemá vstup pro telefon.

Vhodné pro vozy:
Ford Mondeo 11/2000-08/2007 (III)

Doporučit produkt Adaptér do telefonního vstupu autorádia pro Ford Mondeo 2004-2006

Vaše jméno:
* Váš e-mail:
 
Jméno příjemce:
* E-mail příjemce:

Vzkaz pro příjemce:

Ke vzkazu bude připojen název zboží a odkaz na detail zboží


* Opište kód z obrázku:

* Údaje takto označené jsou povinné a je třeba je vždy vyplnit.

Diskuse

Diskuze k produktu slouží především k předávání Vašich názorů a zkušeností s výrobkem a jeho instalací do jednotlivých typů vozidel.

Aby nedocházelo k poskytování zavádějících informací, každý nový příspěvek je před zobrazením na E-SHOPU editován a doplňován naším technickým oddělením. Odpovědi a nové příspěvky se tedy budou zobrazovat pouze v pracovní dny mezi 8.30-17 hodinou. Jelikož objektivita příspěvků vzhledem k vysoké technické, HW i SW náročnosti vozidel není 100%, nezodpovídáme za případné škody vzniklé z aplikace rad a příspěvků této diskuze!!!

Pokud budete vkládat svoje příspěvky jako „host“, nebude Vám zaslán e-mail s odpovědí ani informace o nových komentářích.

Upozorňujeme všechny účastníky diskuze, že příspěvky obsahující vulgární výrazy, reklamu na konkurenci, či inzerci na prodej či montáž vlastních komponent budou smazány. Prosíme, pište příspěvky k tématu, aby byla diskuze přínosná i ostatním.

 

Kontakty

STUALARM IMPORT, s.r.o.
Na Křivce 30
101 00 Praha 10

tel. +420 272 773 334-6
fax +420 272 774 477

Maloobchod

Mapa ČR
© STUALARM IMPORT, s.r.o
Provozováno na systému MajorShop
Filtrace dle automobilu