STUALARM IMPORT, s.r.o / Katalog / MULTIMÉDIA / Multimediální monitory / Držáky na multim. monitory, příslušenství / Držák na opěrku pro monitor ds-x93dblack, ds-x9d a ds-x101d
Kategorie
Maloobchod
Mapa ČR

Držák na opěrku pro monitor ds-x93dblack, ds-x9d a ds-x101d

Kód ds-abr2
Doporučená cena s DPH 900
Dostupnost 2 ks

      Vytisknout

 

Elegantní zapouzdřený držák na opěrku určen pro monitory: ds-x93dblack, ds-x9d a ds-x101d.

- vyznačuje se jednoduchým snímáním monitoru z držáku

- nastavitelná rozteč držáků 140 - 180 mm

 

*Technické specifikace a obrázky jsou převzaty od výrobce a mají výhradně informativní charakter!

Doporučit produkt Držák na opěrku pro monitor ds-x93dblack, ds-x9d a ds-x101d

Vaše jméno:
* Váš e-mail:
 
Jméno příjemce:
* E-mail příjemce:

Vzkaz pro příjemce:

Ke vzkazu bude připojen název zboží a odkaz na detail zboží


* Opište kód z obrázku:

* Údaje takto označené jsou povinné a je třeba je vždy vyplnit.

Diskuse

Diskuze k produktu slouží především k předávání Vašich názorů a zkušeností s výrobkem a jeho instalací do jednotlivých typů vozidel.

Aby nedocházelo k poskytování zavádějících informací, každý nový příspěvek je před zobrazením na E-SHOPU editován a doplňován naším technickým oddělením. Odpovědi a nové příspěvky se tedy budou zobrazovat pouze v pracovní dny mezi 8.30-17 hodinou. Jelikož objektivita příspěvků vzhledem k vysoké technické, HW i SW náročnosti vozidel není 100%, nezodpovídáme za případné škody vzniklé z aplikace rad a příspěvků této diskuze!!!

Pokud budete vkládat svoje příspěvky jako „host“, nebude Vám zaslán e-mail s odpovědí ani informace o nových komentářích.

Upozorňujeme všechny účastníky diskuze, že příspěvky obsahující vulgární výrazy, reklamu na konkurenci, či inzerci na prodej či montáž vlastních komponent budou smazány. Prosíme, pište příspěvky k tématu, aby byla diskuze přínosná i ostatním.

 

Kontakty

STUALARM IMPORT, s.r.o.
Na Křivce 30
101 00 Praha 10
mapa + kontakt

Maloobchod

Mapa ČR
© STUALARM IMPORT, s.r.o
Provozováno na systému MajorShop
Filtrace dle automobilu