LED PSY24W oranžová, CAN-Bus, 12-24V, 24LED/3030SMD
Kód 95CBPSY24Wo
Doporučená cena s DPH: 523
Dostupnost 18 ks
Výchozí množství 2 ks
Technické parametry:
patice: PSY24W
barva: oranžová
bez polarity
24x super svítivý LED čip 3030SMD
světelný tok: 1600 Lm
vestavěná elektronika hlídá konstantní proud
odolné otřesům, častému zapínání a vypínání
napájecí napětí: 12 V - 24 V
odběr proudu: 2A +/- 200 mA / 12 V
pracovní teplota: od -40C - +85C
rozměr žárovky: ø 20 mm, délka 53 mm