LED PY24W oranžová, CAN-Bus, 12-24V, 24LED/3030SMD
Kód 95CB104ora
Doporučená cena s DPH: 523
Dostupnost 4 ks
Výchozí množství 2 ks
Technické parametry:
patice: PY24W (PGU20-4)
barva: oranžová
bez polarity
24x super svítivý LED čip 3030SMD
vestavěná elektronika hlídá konstantní proud
odolné otřesům, častému zapínání a vypínání
napájecí napětí: 12 V - 24 V
odběr proudu: 2,1 A +/- 200 mA / 12 V
pracovní teplota: od -40C do +85C
rozměr žárovky: ø20 mm, délka 54 mm
cena za ks, balení 2 ks
Vlastnosti:
vynikající do vozidel, kde dochází k častému praskání klasických žárovek
vysoká svítivost
žárovka určená do směrových světel
pro všechny osobní vozy, dodávky a motocykly s palubním napětím 12 V - 24 V