STUALARM IMPORT, s.r.o / Katalog / CAR AUDIO / Plastové redukce / Autorádia 2DIN, 2ISO / ISO redukce pro Škoda Octavia bez Clima k 10.334, stříbrná
Kategorie
Maloobchod
Mapa ČR

ISO redukce pro Škoda Octavia bez Clima k 10.334, stříbrná

Kód 10346.2
Doporučená cena s DPH 814
Dostupnost 6 ks

      Vytisknout

 

Plastový adaptér stříbrné barvy slouží pro montáž rádia do vozu Škoda Octavia bez Climatroniku. Pro montáž neoriginálního autorádia je potřeba zakoupit ještě plastový adaptér 10334.

Doporučit produkt ISO redukce pro Škoda Octavia bez Clima k 10.334, stříbrná

Vaše jméno:
* Váš e-mail:
 
Jméno příjemce:
* E-mail příjemce:

Vzkaz pro příjemce:

Ke vzkazu bude připojen název zboží a odkaz na detail zboží


* Opište kód z obrázku:

* Údaje takto označené jsou povinné a je třeba je vždy vyplnit.

Diskuse

Diskuze k produktu slouží především k předávání Vašich názorů a zkušeností s výrobkem a jeho instalací do jednotlivých typů vozidel.

Aby nedocházelo k poskytování zavádějících informací, každý nový příspěvek je před zobrazením na E-SHOPU editován a doplňován naším technickým oddělením. Odpovědi a nové příspěvky se tedy budou zobrazovat pouze v pracovní dny mezi 8.30-17 hodinou. Jelikož objektivita příspěvků vzhledem k vysoké technické, HW i SW náročnosti vozidel není 100%, nezodpovídáme za případné škody vzniklé z aplikace rad a příspěvků této diskuze!!!

Pokud budete vkládat svoje příspěvky jako „host“, nebude Vám zaslán e-mail s odpovědí ani informace o nových komentářích.

Upozorňujeme všechny účastníky diskuze, že příspěvky obsahující vulgární výrazy, reklamu na konkurenci, či inzerci na prodej či montáž vlastních komponent budou smazány. Prosíme, pište příspěvky k tématu, aby byla diskuze přínosná i ostatním.

 

Kontakty

STUALARM IMPORT, s.r.o.
Na Křivce 30
101 00 Praha 10

tel. +420 272 773 334-6
tel. +420 603 410 452

Maloobchod

Mapa ČR
© STUALARM IMPORT, s.r.o
Provozováno na systému MajorShop
Filtrace dle automobilu