Kategorie

AUTOPŘÍSLUŠENSTVÍ MULTIMÉDIA CAR AUDIO ZABEZPEČENÍ + KOMFORT SVĚTLA - ŽÁROVKY - LED EMERGENCY Použití OSTATNÍ, NEZAŘAZENÉ

Maloobchod

Bezdrátový parkovací systém zadní (4 čidla) + přední (4 čidla)

Kód KBSS-8RFDG
Doporučená cena s DPH: 10 315
Dostupnost 1 ks

Recyklační příspěvek 0,6 Kč je zahrnut v ceně výrobku a je uveden za měrnou jednotku bez DPH.

 

Sada bezdrátových parkovacích senzorů - (4 zadní + 4 přední), vhodná například pro instalaci do obytných vozidel, nebo do vozidel, kde je obtížné protáhnout vodiče z motorového a zavazadlového prostoru pod přístrojovou desku.

Bezdrátová sada parkovacích čidel 8 senzorů, (4 zadní + 4 přední). Hlavní řídící jednotka se servisním displejem a GPS modulem, 2x voděodolná senzorová jednotka. Možnost připojit 2x LED displej, nebo wifi modul pro nastavení parametrů a zobrazení překážky na smartphonu. Hlavní řídící jednotka komunikuje bezdrátově se senzorovými jednotkami. Při instalaci není nutné protahovat vodiče z motorového a zavazadlového prostoru pod přístrojovou desku vozidla.

POPIS FUNKCE

Po zapnutí zapalování jsou aktivovány přední senzory. Po zařazení zpátečky se ozve kontrolní signál a aktivují se zadní senzory. Překážky jsou signalizovány akusticky reproduktorem. Čím rychlejší pípání, tím je překážka blíže. Signalizaci jednotlivých zón vzdálenosti od překážky lze přizpůsobit geometrii vozidla. Pro zamezení nežádoucí signalizace lze přední senzory za jízdy deaktivovat (překročí-li rychlost přibližně 15 Km/h) signálem rychlosti z vozidla (pokud je dostupný), nebo signálem rychlosti z interního GPS modulu.

Zařízení nabízí široké množství nastavení parametrů a funkcí, jako je hlasitost signalizace, dosah senzorů, citlivost senzorů, vzdálenost stop zóny od nárazníku vozidla, rozpoznání připojeného tažného zařízení a další. Senzory lze nalakovat do barvy karoserie vozidla.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Hlavní jednotka:

Napájecí napětí 10,8-32V

Proudový odběr 200 mA max.

Proudový odběr - Standby 3 mA max.

Provozní teplota -40...+80°C

Senzorová jednotka:

Napájecí napětí 10,8-32V

Proudový odběr 40 mA max.

Proudový odběr - Standby 2 mA max.

Provozní teplota -40...+80°C

Frekvence ultrazvuku 40 kHz

Dosah předních senzorů max. 120 cm

Dosah zadních senzorů max. 180 cm

Frekvence komunikace 868 MHz

Zboží je zařazeno v těchto kategoriích:
ZABEZPEČENÍ + KOMFORT / Parkovací systémy / Bez displeje

Doporučit produkt Bezdrátový parkovací systém zadní (4 čidla) + přední (4 čidla)

* Údaje takto označené jsou povinné a je třeba je vždy vyplnit.