STUALARM IMPORT, s.r.o / Katalog / AUTOPŘÍSLUŠENSTVÍ / Elektromateriál / Bužírky, trubičky, hadice, pásky / Bužírka smrštovací 2:1, 5,0 mm červená
Kategorie
Maloobchod
Mapa ČR

Bužírka smrštovací 2:1, 5,0 mm červená

Kód 4401050red
Doporučená cena s DPH 46
Dostupnost 80 m + nad 100 m ext.

      Vytisknout

 

Smršťovací bužírky se používají pro mechanickou a elektrickou ochranu vodičových spojů v klimaticky nenáročném prostředí. Smrštění se provádí horkým vzduchem o teplotě v rozmezí 120-200 °C nebo měkkým žlutým plamenem. Po smrštění klesne vnitřní průměr bužírky až na 1/2 původního průměru. Teplotní odolnost materiálu po vychladnutí je od -55 °C do +105 °C.

 

Technické parametry:

• vnitřní ø před smrštěním: 5,2 ± 0,4 mm

• síla stěny před smrštěním: 0,25 ±0,05 mm

• vnitřní ø po smrštění: 2,48 ±0,2 mm

• síla stěny po smrštění: 0,35 ±0,05 mm

• určeno pro vodiče: 2,6 - 4,5 mm

• poměr smrštění: 2:1

• barva: červená

• balení: 1m

Doporučit produkt Bužírka smrštovací 2:1, 5,0 mm červená

Vaše jméno:
* Váš e-mail:
 
Jméno příjemce:
* E-mail příjemce:

Vzkaz pro příjemce:

Ke vzkazu bude připojen název zboží a odkaz na detail zboží


* Opište kód z obrázku:

* Údaje takto označené jsou povinné a je třeba je vždy vyplnit.

Diskuse

Diskuze k produktu slouží především k předávání Vašich názorů a zkušeností s výrobkem a jeho instalací do jednotlivých typů vozidel.

Aby nedocházelo k poskytování zavádějících informací, každý nový příspěvek je před zobrazením na E-SHOPU editován a doplňován naším technickým oddělením. Odpovědi a nové příspěvky se tedy budou zobrazovat pouze v pracovní dny mezi 8.30-17 hodinou. Jelikož objektivita příspěvků vzhledem k vysoké technické, HW i SW náročnosti vozidel není 100%, nezodpovídáme za případné škody vzniklé z aplikace rad a příspěvků této diskuze!!!

Pokud budete vkládat svoje příspěvky jako „host“, nebude Vám zaslán e-mail s odpovědí ani informace o nových komentářích.

Upozorňujeme všechny účastníky diskuze, že příspěvky obsahující vulgární výrazy, reklamu na konkurenci, či inzerci na prodej či montáž vlastních komponent budou smazány. Prosíme, pište příspěvky k tématu, aby byla diskuze přínosná i ostatním.

 

Kontakty

STUALARM IMPORT, s.r.o.
Na Křivce 30
101 00 Praha 10
mapa + kontakt

Maloobchod

Mapa ČR
© STUALARM IMPORT, s.r.o
Provozováno na systému MajorShop
Filtrace dle automobilu