STUALARM IMPORT, s.r.o / Katalog / ZABEZPEČENÍ + KOMFORT / BLIS, zrcátka, ostatní / BLIS, HUD projektor / Hlídání mrtvého úhlu BLIS/BSD s radarovými senzory 79GHz, E57, R10
Kategorie
Maloobchod
Mapa ČR

Hlídání mrtvého úhlu BLIS/BSD s radarovými senzory 79GHz, E57, R10

Kód BSM06truck
Doporučená cena s DPH 9 575
Dostupnost 7 ks
Recyklační příspěvek 3,0 Kč je zahrnut v ceně výrobku a je uveden za měrnou jednotku bez DPH.

      Vytisknout

 

Systém hlídání mrtvého úhlu BLIS či BSD (Blind Spot Detect) pomáhá monitorovat oblast mrtvých úhlů nákladního vozidla, kamionu apod. vozidla pomocí 2 mikrovlnných senzorů 79GHz

a detekuje, zdali se jakýkoliv pohyblivý objekt dostane do oblasti mrtvých úhlů a upozorní řidiče pomocí 2 LED indikátorů a 1 bzučáku pro zabránění případné kolize.

Systém varuje před auty či motocykly, jež se nacházejí v mrtvém úhlu, pak je v zrcátku nevidíte.

Pokud například třeba na dálnici auto či motorku přehlédnete a začnete předjíždět auto před vámi, dochází ke srážce ve vysoké rychlosti.

 

Technické parametry

• napájecí napětí: 9-36 V

• detekční vzdálenost: 0,3-30 m / šíře 3 m

• princip detekce: ISM 79GHz

 

Funkce systému

• Během jízdy mikrovlnné senzory 79GHz monitorují celou dobu mrtvý úhel. Pokud se v dosahu detekce objeví objekty, které se blíží, spustí indikátor LED signalizaci. Levá LED dioda označuje objekt v levé oblasti monitorované levým senzorem,

pravá LED indikuje objekt v pravé oblasti monitorované pravým senzorem. Rozsah detekce je 0,3 až 30 metrů s úhlem 120 stupňů.  

• Anti kolizní výstraha před změnou jízdního pruhu: Pokud během jízdy systém detekuje jakýkoliv pohyblivý objekt vstupující do zóny detekce, LED indikátor ze stejné strany detekce se rozsvítí;

Pokud v tento okamžik zapnete směrová světla na stejné straně, spustí se bzučák k upozornění řidiče, že je nebezpečné měnit jízdní pruh. LED indikátor bude blikat.

• Anti kolizní výstraha při couvání, příčnou dopravou (RCTA). Pokud během couvání systém detekuje jakýkoliv pohyblivý objekt vstupující do zóny detekce LED indikátor bude blikat a bzučák akusticky signalizovat,

dokud cíl neopustil oblast alarmu, varování bude zrušeno.

• Včasné varování před slepou oblastí vnitřního kola

Součást balení

• 2 senzory systému se umisťují do prostoru za předním blatníkem + kabeláž

• řídící jednotka

• 2x signalizační světlo

• bzučák

• napájecí kabeláž

• držáky senzorů

Doporučit produkt Hlídání mrtvého úhlu BLIS/BSD s radarovými senzory 79GHz, E57, R10

Vaše jméno:
* Váš e-mail:
 
Jméno příjemce:
* E-mail příjemce:

Vzkaz pro příjemce:

Ke vzkazu bude připojen název zboží a odkaz na detail zboží


* Opište kód z obrázku:

* Údaje takto označené jsou povinné a je třeba je vždy vyplnit.

Diskuse

Diskuze k produktu slouží především k předávání Vašich názorů a zkušeností s výrobkem a jeho instalací do jednotlivých typů vozidel.

Aby nedocházelo k poskytování zavádějících informací, každý nový příspěvek je před zobrazením na E-SHOPU editován a doplňován naším technickým oddělením. Odpovědi a nové příspěvky se tedy budou zobrazovat pouze v pracovní dny mezi 8.30-17 hodinou. Jelikož objektivita příspěvků vzhledem k vysoké technické, HW i SW náročnosti vozidel není 100%, nezodpovídáme za případné škody vzniklé z aplikace rad a příspěvků této diskuze!!!

Pokud budete vkládat svoje příspěvky jako „host“, nebude Vám zaslán e-mail s odpovědí ani informace o nových komentářích.

Upozorňujeme všechny účastníky diskuze, že příspěvky obsahující vulgární výrazy, reklamu na konkurenci, či inzerci na prodej či montáž vlastních komponent budou smazány. Prosíme, pište příspěvky k tématu, aby byla diskuze přínosná i ostatním.

 

Kontakty

STUALARM IMPORT, s.r.o.
Na Křivce 30
101 00 Praha 10
mapa + kontakt

Maloobchod

Mapa ČR
© STUALARM IMPORT, s.r.o
Provozováno na systému MajorShop
Filtrace dle automobilu