STUALARM IMPORT, s.r.o / Katalog / AUTOPŘÍSLUŠENSTVÍ / Pojistky, relé / Relé 12V / Časové relé nastavitelné 5 - 30V
Kategorie
Maloobchod
Mapa ČR

Časové relé nastavitelné 5 - 30V

Kód 46072
Doporučená cena s DPH 495
Dostupnost 48 ks
Recyklační příspěvek 1,0 Kč je zahrnut v ceně výrobku a je uveden za měrnou jednotku bez DPH.

      Vytisknout

 

Programovatelný časový spínač s dvěma tranzistory MOSFET. Modul má širokou škálu možných nastavení a nastavené parametry uchová i při odpojení napájení. Sepnutí je indikováno LED diodou. Obvodem lze ovládat například dávkovače, balící zařízení, jakékoliv točivé stroje, světla a jinou elektroniku v domácnosti dílně nebo v provozu.

Specifikace:

Napájecí napětí: 5 - 30 VDC

Spouštěcí impuls: 3-24V

Proud v klidovém režimu: 20mA

Proud v aktivním režimu: 50mA

Pracovní teplota: -40-85 °C

Rozměry: 60 x 34 x 12 mm

Obsah balení:

1x Časový spínač zpoždění s MOSFET

Funkce modulu DDC-431:

P1.1 - Po přivedení signálu na vstup se sepne výstup na čas T2, po odpočtu se vypne ( po opětovném přivedení signálu nic a stále odpočítává)

P1.2 - Po přivedení signálu na vstup se sepne výstup na čas T2, po odpočtu se vypne ( po opětovném přivedení signálu se resetuje T2 a opět začne odpočet)

P1.3 - Po přivedení signálu na vstup se sepne výstup na čas T2, po odpočtu se vypne ( po opětovném přivedení signálu se ukonční odpočet)

P2 - Po přivedení signálu na vstup se spustí první odpočet T1 pak se sepne výstup na T2

P3.1 – Po přivedení signálu na vstup se sepne výstup na T2, následuje pauza T3 a celý proces se opakuje (loop) podle počtu nastavených opakování, celá sekvence se vypne po opětovném sepnutí výstupu, nebo po odpočtu nastavených cyklů L1

P3.2 stejně jako P3.1 nepotřebuje sepnout automaticky ale odpočet se spustí automaticky po nastaveni časů a cyklů

P4 Stejné jako 1.1 ale spíná se po odpojením signálu tedy signál je připojen (napětí) a po odpojení se sepne výstup

Nastavitelné parametry:

T1) čas zpoždění 0.1s-999min

T2) čas sepnutí 0.1s-999min

T3) čas pauzy 0.1s-999min

L1) počet opakování loop 1-999

Výstup relé DC 30V/10A, AC 250V/10A

Napájení 5-30V DC

Spínací signál 3-24V DC

Nastavení času T1, T2,T3  0.1s-999min

Připojení vodičů šroubovací svorkovnice pro max 0,75mm2 vodiče

Nastavení počtu opakování L1 1-999 (pouze u funkce P3.1 a P3.2)

Rozměry včetně oček pro uchycení 86x40x24mm (ŠxVxH)

Hmotnost 35g

Návod

Program 1.1. Když je na spoušť přiveden signál, relé dodává energii spotřebiteli po nastavenou dobu, poté relé vypne napájení.

Program 1.2 Když je na spoušť přiveden signál, relé napájí spotřebič po nastavenou dobu, poté relé vypne napájení. Opakovaným signálem můžete znovu spustit odpočítávání.

Program 1.3. Když je na spoušť přiveden signál, relé dodává energii spotřebiteli po nastavenou dobu, poté relé vypne napájení. Opakovaným signálem můžete vypnout napájení spotřebiče v předstihu.

Program 2. Po přivedení signálu na spoušť začíná nastavený čas CL, poté relé sepne na nastavený čas OP, po uplynutí času relé vypne.

Program 3.1. Když je na spoušť přiveden signál, relé se zapne na dobu OP, poté se vypne na dobu CL a poté se znovu zapne. Můžete nastavit určitý počet inkluzí nebo nekonečnou práci.

Program 3.2. Po připojení napájení se relé samo sepne (bez spouště) na dobu OP, poté se vypne na dobu CL a poté se znovu zapne. Můžete nastavit určitý počet inkluzí nebo nekonečnou práci.

Program 4. Zpoždění vypnutí. Po vypnutí napájení spouště relé začne počítat čas, po uplynutí doby relé vypne napájení spotřebiče

Doporučit produkt Časové relé nastavitelné 5 - 30V

Vaše jméno:
* Váš e-mail:
 
Jméno příjemce:
* E-mail příjemce:

Vzkaz pro příjemce:

Ke vzkazu bude připojen název zboží a odkaz na detail zboží


* Opište kód z obrázku:

* Údaje takto označené jsou povinné a je třeba je vždy vyplnit.

Diskuse

Diskuze k produktu slouží především k předávání Vašich názorů a zkušeností s výrobkem a jeho instalací do jednotlivých typů vozidel.

Aby nedocházelo k poskytování zavádějících informací, každý nový příspěvek je před zobrazením na E-SHOPU editován a doplňován naším technickým oddělením. Odpovědi a nové příspěvky se tedy budou zobrazovat pouze v pracovní dny mezi 8.30-17 hodinou. Jelikož objektivita příspěvků vzhledem k vysoké technické, HW i SW náročnosti vozidel není 100%, nezodpovídáme za případné škody vzniklé z aplikace rad a příspěvků této diskuze!!!

Pokud budete vkládat svoje příspěvky jako „host“, nebude Vám zaslán e-mail s odpovědí ani informace o nových komentářích.

Upozorňujeme všechny účastníky diskuze, že příspěvky obsahující vulgární výrazy, reklamu na konkurenci, či inzerci na prodej či montáž vlastních komponent budou smazány. Prosíme, pište příspěvky k tématu, aby byla diskuze přínosná i ostatním.

 

Kontakty

STUALARM IMPORT, s.r.o.
Na Křivce 30
101 00 Praha 10
mapa + kontakt

Maloobchod

Mapa ČR
© STUALARM IMPORT, s.r.o
Provozováno na systému MajorShop
Filtrace dle automobilu