STUALARM IMPORT, s.r.o / Katalog / ZABEZPEČENÍ + KOMFORT / Autoalarmy / CAN-Bus alarmy / Dálkový ovladač Bluetooth k DS512/DS410
Kategorie
Maloobchod
Mapa ČR

Dálkový ovladač Bluetooth k DS512/DS410

Kód dsbtOVL
Doporučená cena s DPH 818
Dostupnost neznámá
Recyklační příspěvek 2,0 Kč je zahrnut v ceně výrobku a je uveden za měrnou jednotku bez DPH.

      Vytisknout

 

Dálkový ovladač Bluetooth k DS512/DS410.

Přídavný modul dsbt410/dsbt512 umožňuje ovládání pomocí Bluetooth dálkového ovladače. Jedná se o dálkový ovladač, který je nutné spárovat s již zmíněným ídavným modulem, aby bylo možné jeho ovládání a spolupráci s autoalarmem. Dálkový ovladač BT má LED a dvě tlačítka.

 

Princip fungování dálkového ovladače:

horní tlačítko vyšle příkaz "zapnout/zavřít" (v programátoru se rozsvítí "RMT UNLOCK", ikona "zavřít" na testovacím panelu BT)

spodní tlačítko odešle příkaz "Disable/open" (analogicky k výše uvedenému se jedná o zprávy "RMT UNLOCK" a "open")

podržením spodního tlačítka po dobu 3 sekund vyšle příkaz „vypnout ochranu kufru / otevřít kufr“ (v monitoru signálu „RMT UNLOCKTRUNK“); pro ovládání uvolnění kufru je nutné nainstalovat AUX modul nastavený na režim 3

 

Indikace vybité baterie

Pokud je potřeba vyměnit baterii ovladače, po uvolnění tlačítka otevřít/zavřít bude LED svítit nepřetržitě po dobu 3 sekund s krátkými přestávkami.

Doporučit produkt Dálkový ovladač Bluetooth k DS512/DS410

Vaše jméno:
* Váš e-mail:
 
Jméno příjemce:
* E-mail příjemce:

Vzkaz pro příjemce:

Ke vzkazu bude připojen název zboží a odkaz na detail zboží


* Opište kód z obrázku:

* Údaje takto označené jsou povinné a je třeba je vždy vyplnit.

Diskuse

Diskuze k produktu slouží především k předávání Vašich názorů a zkušeností s výrobkem a jeho instalací do jednotlivých typů vozidel.

Aby nedocházelo k poskytování zavádějících informací, každý nový příspěvek je před zobrazením na E-SHOPU editován a doplňován naším technickým oddělením. Odpovědi a nové příspěvky se tedy budou zobrazovat pouze v pracovní dny mezi 8.30-17 hodinou. Jelikož objektivita příspěvků vzhledem k vysoké technické, HW i SW náročnosti vozidel není 100%, nezodpovídáme za případné škody vzniklé z aplikace rad a příspěvků této diskuze!!!

Pokud budete vkládat svoje příspěvky jako „host“, nebude Vám zaslán e-mail s odpovědí ani informace o nových komentářích.

Upozorňujeme všechny účastníky diskuze, že příspěvky obsahující vulgární výrazy, reklamu na konkurenci, či inzerci na prodej či montáž vlastních komponent budou smazány. Prosíme, pište příspěvky k tématu, aby byla diskuze přínosná i ostatním.

 

Kontakty

STUALARM IMPORT, s.r.o.
Na Křivce 30
101 00 Praha 10
mapa + kontakt

Maloobchod

Mapa ČR
© STUALARM IMPORT, s.r.o
Provozováno na systému MajorShop
Filtrace dle automobilu