STUALARM IMPORT, s.r.o / Katalog / ZABEZPEČENÍ + KOMFORT / Originální ovladače / Kožené obaly / Bezpečnostní stíněný obal na autoklíče
Kategorie
Maloobchod
Mapa ČR

Bezpečnostní stíněný obal na autoklíče

Kód 482uni02
Doporučená cena s DPH 460
Dostupnost 2 ks

      Vytisknout

 

Tento bezpečnostní obal je určeny k tomu aby zvýšil bezpečnost vašeho vozidla. Pouzdro je vyrobeno z kvalitního materiálu, který chrání klíče před poškozením a zároveň poskytuje ochranu před krádeží vozidla, tím, že blokuje veškeré signály z klíče vozidla.

Obal je určený pro všechny majitele aut s bezklíčovým odemykáním a startováním automobilu. Tato funkce sice značně ulehčuje používání automobilu, ale bohužel nese s sebou riziko zneužití, které může vést až k odcizení vozidla.

Obvykle při krádeži vozidel s tímto systémem odemykání a startování dochází tak, že útočník načte a zesílí signál dálkového ovládání, tento signál pak použije k otevření a nastartování auta.

Jeho design je jednoduchý, ale elegantní, a umožňuje snadné používání klíčů. Pouzdro je kompaktní a lehké, takže se snadno vejde do kapsy nebo tašky. Díky stíněné konstrukci chrání klíče před zneužitím a snižuje riziko krádeže vozidla.

Pouzdro je vhodné pro všechny typy automobilů a klíčů.

Pokud hledáte jednoduchý, ale efektivní způsob, jak zvýšit bezpečnost vašeho automobilu, tento bezpečnostní stíněný obal na klíče od auta je skvělou volbou pro vás.

 

Technické parametry:

• univerzální rozměr pro vetšinu typů autoklíčů

• rozměr: 127x80 mm

• blokuje všechny frekvence používané ke komunikaci autoklíčů

• možnost použití i na ochranu bankovních a paměťových karet

• antistatické provedení

• účinnost 100%

Doporučit produkt Bezpečnostní stíněný obal na autoklíče

Vaše jméno:
* Váš e-mail:
 
Jméno příjemce:
* E-mail příjemce:

Vzkaz pro příjemce:

Ke vzkazu bude připojen název zboží a odkaz na detail zboží


* Opište kód z obrázku:

* Údaje takto označené jsou povinné a je třeba je vždy vyplnit.

Diskuse

Diskuze k produktu slouží především k předávání Vašich názorů a zkušeností s výrobkem a jeho instalací do jednotlivých typů vozidel.

Aby nedocházelo k poskytování zavádějících informací, každý nový příspěvek je před zobrazením na E-SHOPU editován a doplňován naším technickým oddělením. Odpovědi a nové příspěvky se tedy budou zobrazovat pouze v pracovní dny mezi 8.30-17 hodinou. Jelikož objektivita příspěvků vzhledem k vysoké technické, HW i SW náročnosti vozidel není 100%, nezodpovídáme za případné škody vzniklé z aplikace rad a příspěvků této diskuze!!!

Pokud budete vkládat svoje příspěvky jako „host“, nebude Vám zaslán e-mail s odpovědí ani informace o nových komentářích.

Upozorňujeme všechny účastníky diskuze, že příspěvky obsahující vulgární výrazy, reklamu na konkurenci, či inzerci na prodej či montáž vlastních komponent budou smazány. Prosíme, pište příspěvky k tématu, aby byla diskuze přínosná i ostatním.

 

Kontakty

STUALARM IMPORT, s.r.o.
Na Křivce 30
101 00 Praha 10
mapa + kontakt

Maloobchod

Mapa ČR
© STUALARM IMPORT, s.r.o
Provozováno na systému MajorShop
Filtrace dle automobilu