STUALARM IMPORT, s.r.o / Katalog / ZABEZPEČENÍ + KOMFORT / Autoalarmy / Klasické 1WAY / Bluetooth ovládání k autoalarmu
Kategorie
Maloobchod
Mapa ČR

Bluetooth ovládání k autoalarmu

Kód spy08
Doporučená cena s DPH 523
Dostupnost 26 ks
Recyklační příspěvek 2,0 Kč je zahrnut v ceně výrobku a je uveden za měrnou jednotku bez DPH.

      Vytisknout

 

Ikey02 je zařízení, které umožňuje převést tradiční dálkový ovladač s RF (Radio Frequency) na SmartPhone aplikaci s 2,4 GHz Bluetooth připojením. S tímto zařízením můžete ovládat různé systémy na dálku, jako například zamykání a odemykání dveří, alarm, motorový spínač, nouzové vypnutí motoru, apod.

 

Jednou z výhod Ikey02 je jeho schopnost deaktivovat motor v případě nouzové situace, což je užitečné v případě, že váš vozidlo bylo odcizeno a musíte jej okamžitě zastavit. Toto zařízení také umožňuje snadné kopírování kódu z RF vysílače do SmartPhone aplikace a tato aplikace je zdarma ke stažení pro uživatele systému IOS a Android.

 

Ikey02 má pevnou RF frekvenci a je kompatibilní s vozidly, motocykly a dalšími systémy s napájením 3V až 28V DC. Celkově je Ikey02 užitečným doplňkem pro ty, kteří chtějí upgradovat svůj stávající RF systém a převést jej na SmartPhone aplikaci pro snadnější ovládání a větší bezpečnost.

Doporučit produkt Bluetooth ovládání k autoalarmu

Vaše jméno:
* Váš e-mail:
 
Jméno příjemce:
* E-mail příjemce:

Vzkaz pro příjemce:

Ke vzkazu bude připojen název zboží a odkaz na detail zboží


* Opište kód z obrázku:

* Údaje takto označené jsou povinné a je třeba je vždy vyplnit.

Diskuse

Diskuze k produktu slouží především k předávání Vašich názorů a zkušeností s výrobkem a jeho instalací do jednotlivých typů vozidel.

Aby nedocházelo k poskytování zavádějících informací, každý nový příspěvek je před zobrazením na E-SHOPU editován a doplňován naším technickým oddělením. Odpovědi a nové příspěvky se tedy budou zobrazovat pouze v pracovní dny mezi 8.30-17 hodinou. Jelikož objektivita příspěvků vzhledem k vysoké technické, HW i SW náročnosti vozidel není 100%, nezodpovídáme za případné škody vzniklé z aplikace rad a příspěvků této diskuze!!!

Pokud budete vkládat svoje příspěvky jako „host“, nebude Vám zaslán e-mail s odpovědí ani informace o nových komentářích.

Upozorňujeme všechny účastníky diskuze, že příspěvky obsahující vulgární výrazy, reklamu na konkurenci, či inzerci na prodej či montáž vlastních komponent budou smazány. Prosíme, pište příspěvky k tématu, aby byla diskuze přínosná i ostatním.

 

Kontakty

STUALARM IMPORT, s.r.o.
Na Křivce 30
101 00 Praha 10
mapa + kontakt

Maloobchod

Mapa ČR
© STUALARM IMPORT, s.r.o
Provozováno na systému MajorShop
Filtrace dle automobilu