Kategorie

Kategorie

AUTOPŘÍSLUŠENSTVÍ MULTIMÉDIA CAR AUDIO ZABEZPEČENÍ + KOMFORT SVĚTLA - ŽÁROVKY - LED EMERGENCY Použití OSTATNÍ, NEZAŘAZENÉ

Maloobchod

Přídavná zrcátka na motocykl 2ks

Kód r3115M
Doporučená cena s DPH: 1 355
Dostupnost 30 ks
 

Kulatá CNC hliníková zpětná zrcátka na řídítka – montáž pod řídítka, pár

Chcete radikálně změnit vzhled své motorky, uvolnit konce řídítek a získat čistý custom design? Tato prémiová kulatá CNC zpětná zrcátka jsou navržena pro standardní montáž na řídítka, ale s možností otočení kloubu tak, aby se zrcátka nacházela pod řídítky (pod rukou). Tím motorce dodáte agresivnější, "drag style" nebo čistý "bobber/cafe racer" vzhled, aniž byste museli instalovat bar end zrcátka.

Zrcátka jsou kompletně vyřezávána pomocí přesné CNC technologie z vysoce kvalitního leteckého hliníku, což jim zajišťuje extrémní pevnost, odolnost vůči vibracím a luxusní povrchovou úpravu.

 

Hlavní přednosti produktu:

Prémiové CNC zpracování: Vyrobeno z pevnostního hliníku s eloxovaným povrchem, který skvěle odolává povětrnostním vlivům, nebledne na slunci a nekoroduje.

Čistý a agresivní custom vzhled: Umístěním zrcátek pod řídítka získáte extrémně nízký profil motocyklu, který dokonale ladí s minimalistickými přestavbami (Bobber, Cafe Racer, Scrambler, Custom, Cruiser).

Uvolněné konce řídítek: Díky montáži na řídítka (např. do standardních závitů M8/M10) můžete zachovat originální závažíčka, gripy nebo namontovat blastery a volné konce řídítek.

Plně nastavitelný úhel 360°: Díky otočnému kloubu si můžete zrcátka nastavit přesně do polohy, která vám vyhovuje – nad řídítka nebo pod ně, v úhlu, který potřebujete pro dobrý výhled.

Stabilní obraz bez vibrací: Robustní konstrukce a pevné uložení minimalizují chvění skla i při vyšších rychlostech.

 

Široká kompatibilita:

Zrcátka jsou univerzální a pasují na většinu motocyklů se standardními montážními závity pro zrcátka na řídítkách (závit M8 / M10). Skvěle se hodí pro:

Custom stavby: Bobber, Cafe Racer, Scrambler, Chopper, Cruiser (např. Harley-Davidson, Honda Shadow/VT, Yamaha Dragstar, Suzuki Intruder, Kawasaki VN / Vulcan)

Naked biky a retro motocykly: (např. Triumph Bonneville / Thruxton, Moto Guzzi, Royal Enfield, BMW R-nineT)

Skútry a čtyřkolky: se standardní montáží na řídítka

 

Technické specifikace:

materiál: CNC obráběný hliník (T6061-T6)

tvar zrcátka: Kulaté

průměr zrcátka: 100 mm

barva skla: čiré

způsob montáže: na řídítka (do standardního závitu pro zrcátko), s možností otočení kloubu dolů nebo pomocí objímky na trubku

kompatibilita: vhodné pro standardní montáž M8 a M10 závitů nebo na trubku řidítek

barva těla: elegantní černá

 

Obsah balení:

1x Pár zpětných zrcátek (levé + pravé)

1x Sada montážních šroubů / adaptérů (M10, M8)

2x objímka na trubku (ø 23 mm)

2x imbusový klíč pro snadnou montáž

 

Tip pro instalaci: Po montáži pod řídítka si ověřte, že zrcátka nezasahují do páček (brzda, spojka) a že máte dobrý výhled i přes vaše ruce. Může to vyžadovat malé úpravy v poloze. U retro staveb se často mění i řídítka, což může ovlivnit výhled.

Doporučit produkt Přídavná zrcátka na motocykl 2ks

* Údaje takto označené jsou povinné a je třeba je vždy vyplnit.