STUALARM IMPORT, s.r.o / Katalog / AUTOPŘÍSLUŠENSTVÍ / Nabíječky + Jumpstarty / Jumpstart/power bank / Box na akumulátor 12V/24V
Kategorie
Maloobchod
Mapa ČR

Box na akumulátor 12V/24V

Kód 35910
Doporučená cena s DPH 2 520
Dostupnost cca červenec 2024

      Vytisknout

 

Pomocí tohoto boxu vytvoříte z akumulátoru 12 V nebo 24 V přenosný zdroj (powerbanku) pro různá zařízení. Je ideální na kempování, pro rybáře a lodě, což znamená, že je vhodný nejen pro automobilové, ale i námořní či zemědělské použití.

Díky polypropylenové konstrukci je tento box odolný proti nárazu a korozi a zároveň chrání baterii (brání rozlití chemikálií, včetně bateriové kyseliny). Bezpečný popruh drží baterii na místě a poskytuje tak těsnou ochranu před prachem a vodou. Box má zásuvku CL, 2 USB zásuvky, 2 výkonné svorky a 2 konektory typu Anderson, které umožňují současné použití dvou různých spotřebičů. Navíc je vybaven měřičem, který umožňuje okamžitě zobrazit aktuální napětí baterie.

Lze použít pro většinu baterií do velikosti 100 Ah (baterie není součástí).

 

Technické parametry:

• vnější rozměry: 424 mm (š) x 306 mm (v) x 251 mm (h)

• vnitřní rozměry: 338 mm (š) x 220 mm (v) x 206 mm (h)

• napětí: 12 V / 24 V (dle typu baterie)

• barva: černá

• materiál: plast PP

• 2x USB zásuvka 1 A / 2,1 A

• CL zásuvka 20 A (DC)

• 2x konektor Anderson 50 A

Doporučit produkt Box na akumulátor 12V/24V

Vaše jméno:
* Váš e-mail:
 
Jméno příjemce:
* E-mail příjemce:

Vzkaz pro příjemce:

Ke vzkazu bude připojen název zboží a odkaz na detail zboží


* Opište kód z obrázku:

* Údaje takto označené jsou povinné a je třeba je vždy vyplnit.

Diskuse

Diskuze k produktu slouží především k předávání Vašich názorů a zkušeností s výrobkem a jeho instalací do jednotlivých typů vozidel.

Aby nedocházelo k poskytování zavádějících informací, každý nový příspěvek je před zobrazením na E-SHOPU editován a doplňován naším technickým oddělením. Odpovědi a nové příspěvky se tedy budou zobrazovat pouze v pracovní dny mezi 8.30-17 hodinou. Jelikož objektivita příspěvků vzhledem k vysoké technické, HW i SW náročnosti vozidel není 100%, nezodpovídáme za případné škody vzniklé z aplikace rad a příspěvků této diskuze!!!

Pokud budete vkládat svoje příspěvky jako „host“, nebude Vám zaslán e-mail s odpovědí ani informace o nových komentářích.

Upozorňujeme všechny účastníky diskuze, že příspěvky obsahující vulgární výrazy, reklamu na konkurenci, či inzerci na prodej či montáž vlastních komponent budou smazány. Prosíme, pište příspěvky k tématu, aby byla diskuze přínosná i ostatním.

 

Kontakty

STUALARM IMPORT, s.r.o.
Na Křivce 30
101 00 Praha 10
mapa + kontakt

Maloobchod

Mapa ČR
© STUALARM IMPORT, s.r.o
Provozováno na systému MajorShop
Filtrace dle automobilu